*
Jesteśmy Agencją Kreatywną tworzącą przemyślane i skuteczne realizacje. Tworzymy najwyższej jakości projekty i technologię.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu rozwiązań strategicznych oraz konceptów kreatywnych na potrzeby komunikacji marketingowej. Realizujemy projekty wprowadzające, pozycjonujące oraz wspierające markę i sprzedaż. Doradzamy dobór narzędzi dla działań ATL i BTL. Wypracowaną komunikację koordynujemy i wprowadzamy w pełnym zakresie wykonawczym.

Napisz do nas
Nie martw się jesteś w dobrych rękach

Zależy nam na sukcesie naszych klientów od początku do końca. Dokładamy wszelkich starań w tworzeniu idealnych rozwiązań.

Mamy szczęście współpracować z fantastycznymi klientami z całego świata w ponad 20 krajach w zakresie projektowania i brandingu.
Dlaczego my?

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do potrzeb Klientów. Ich działania wspieramy tworząc komplementarne rozwiązania dotyczące promocji, produktu oraz strategii dystrybucji. Dbamy o to, aby opracowane koncepcje były efektywne kosztowo. O sukcesie naszej firmy świadczy trwająca 29 lat obecność na rynku oraz zadowolenie jej Klientów.

Kim jesteśmy?

Powstaliśmy w 1990 roku jako branżowy pionier. Początkowo prowadziliśmy działalność wydawniczą, aby w połowie lat dziewięćdziesiątych przekształcić się w agencję reklamową o szerokiej ofercie. Obecnie tworzymy zgrany zespół projektantów, handlowców i specjalistów ds. produkcji, pracujących z pasją i zaangażowaniem na wizerunek i wyniki finansowe klientów.

29

Lat doświadczenia

10

Projektantów

4

Deweloperów

3

Animatorów 3D
My i nasza oferta

Tworzymy pięknie i efektywne realizacje, które wyróżniają się z tłumu - a doskonała funkcjonalność jest standardem. Łączymy projektowanie i najwyższej jakości rzemiosło techniczne.

Pomożemy rozwinąć Twój biznes
Talent może wygrać grę, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywa mistrzostwa.

Jak nazwisko wskazuje, Jacek to założyciel Olender Press - niezmiennie od lat przewodzi i decyduje o kierunkach rozwoju naszej agencji kreatywnej. Inspiruje i doradza, a kiedy jest taka potrzeba - naciska i wymaga. Nie jest tajemnicą że praca dużej grupy kreatywnych osób, potrafi pogalopować na hurra w nieznanym kierunku - kiedy my zbliżamy się do tego punktu, na szczęście jest ktoś kto mocno szarpnie lejce.

Jacek Olender
CEO Managing Director

Twórca grafik użytkowych, kompozycji katalogów i materiałów pomocniczych, zarówno autorskich jak i rozwijających istniejące koncepcje wizualne naszych klientów. Potrafi stworzyć efektowny content graficzny szyty na miarę różnorodnych branż i założeń. Pomysłodawczyni inspirujących konceptów, pozwalających wyprowadzić na szerokie wody trudne projekty.

Joanna Buchacz
Grafik, Designer

Specjalista od designu 2D, kreator grafik koncepcyjnych, projektów tożsamości marki, projektów opakowań i identyfikacji korporacyjnych. Zawsze spogląda na stawiane nam wyzwania świeżym okiem – potrafi pokonać stereotypy i przekonać klientów do odważnych ale też efektywnych decyzji wizerunkowych.

Kamil Jasiewicz
Grafik, Designer

Nasz człowiek do realizacji zadań specjalnych, a czasem wręcz niemożliwych. Kompetentny i profesjonalny przewodnik dla klientów poszukujących fizycznych nośników treści reklamowej kreowanej przez pozostałych członków naszego zespołu.

Joanna Rafa
Dział Realizacji

Mistrz trzeciego wymiaru. Designer 3D tworzący modele będące odwzorowaniem rzeczywistości, oraz kreator concept-artów i projektów prototypowych. Tworzy wizualizacje wnętrz i aranżacje architektoniczne na dużą skalę. Projektuje wdrożenia materiałów POS i koncepcje wdrożeń identyfikacji wizualnej na budynkach.

Rafał Rudak
Grafik / 2D / 3D

Fotograf i grafik. Szef kreacji Olender – Press. Zarządza procesami rebrandingu marki, tworzy koncepcje wizualne treści marketingowych i zajmuje się reżyserią kampanii reklamowych. Oprócz pracy koncepcyjnej, robi świetne zdjęcia produktowe, plenerowe i studyjne. Jego projekty graficzne łąmią schematy i odważnie kreaują wizerunek marek jakie nam powierzacie.

Bogdan Kaczmarczyk
Fotograf

Nasz opiekun software'owo - hardware'owy i administrator IT. Podoba się stronka? No to właśnie dzięki niemu możecie ją przeglądać. Adam bez strachu odbiera nasze wszystkie telefony i wcale nie irytuje się słysząc 27 raz to samo pytanie na temat udostępniania drukarki w sieci.

Adam Sudoł
IT director

Nasza agencja nie działałaby tak sprawnie, bez jej świetnego zarządzania i administracji. Dzięki Neli wszystkie formalności wypełnione są na czas, a artystyczne umysły członków naszego zepsołu nie potykają się o przeszkody stawiane im przez "racjonalnego ustawodawcę".

Kornelia Olender
Kadry i finanse
Nasi klienci

Stale wspieramy naszych klientów i szanujemy ich biznes. Dajemy z siebie 100% i zapewniamy natychmiastową reakcję, pomagając odnieść im sukces w stale zmieniającym się i wymagającym świecie biznesu.

Znajdź nas na