Css Essay Past Papers 1971 Unknown Lab Report For Microbiology Essays About Life Into The Wild Essay Prompts For High School Essays Of Warren Buffett Second Edition Pdf

Pfleiderer Trends 2017-20

Trendy wzornicze PFLEIDERER na lata 2017-2020.

Koncepcja, projekty, wizualizacje, przygotowanie: broszury produktowe, komunikacja w mediach społecznościowych, produkcja.

Odwiedź stronę
Nowa kolekcja blatów Pfleiderer
JAKOŚĆ I WYJĄTKOWY DESIGN z marką Pfleiderer

Niezależnie od miejsca zastosowania blaty są ważnym elementem aranżacji wnętrza, wyraźnie zaznaczającym swą obecność lub przeciwnie – dyskretnie wtapiającym się w jego wystrój. Jednocześnie blaty stanowią tą część zabudowy, która jest narażona na liczne uszkodzenia: zarysowania, wgniecenia, skutki działania wysokiej temperatury, itp. Najnowsza oferta firmy Pfleiderer wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów do posiadania mebli wykonanych z wytrzymałych i estetycznych materiałów. Blaty o jeszcze wyższej jakości, nowych wymiarach, modnych wzorach, uzupełnione o produkty komplementarne, takie jak: ścianki przyblatowe, elementy płaskie i płyty meblowe, stwarzają ogromny potencjał w aranżacji przestrzeni.

Zobacz produkty
Kreacja Graficzna

Tworzymy nie tylko strategiczne rozwiązania komunikacyjne. W trakcie trwającej już wiele lat, współpracy z Pfleiderer Polska mieliśmy przyjemność uczestniczyć w planowaniu i wdrażaniu również produktowych kampanii reklamowych – skutecznie wspierających sprzedaż i średnioterminowe założenia rynkowe naszego klienta.

Marketing Produktowy

Kampanie reklamowe prowadzone w obrębie istniejącej marki parasolowej rządzą się oddzielnymi prawami. Designerzy muszą w wyważony ale angażujący sposób doprowadzić do wzrostów sprzedaży produktów które jednocześnie oddają istniejącego ducha marki ale za razem wyróżniają się i posiadają indywidualną osobowość i odmienne cechy.

Strategia Kreatywna

Dokumentacja strategi kreatywnej jest w takim przypadku szczególnie pomocna. Dzięki stworzonym wcześniej wytycznym, dużo łatwiej jest podjąć dobrą decyzję w zakresie kierunku projektowania wizualnego, a dzięki temu stworzyć design który po prostu świetnie działa! Z Pfleiderer Polska, regularnie prowadzimy skuteczne kampanie marketingowe, stawiające produkt na pierwszym miejscu.

This is an excellent company! I personally enjoyed the energy and the professional support the whole team gave to us into creating website.

Mattie Stepanek
Jesteśmy Agencją Kreatywną.

Tworzymy przemyślane i skuteczne realizacje.

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do potrzeb Klientów. Ich działania wspieramy tworząc komplementarne rozwiązania dotyczące promocji, produktu oraz strategii dystrybucji. Dbamy o to, aby opracowane koncepcje były efektywne kosztowo. O sukcesie naszej firmy świadczy trwająca 29 lat obecność na rynku oraz zadowolenie jej Klientów.

Skontaktuj się z nami

29

Lat doświadczenia

10

Projektantów

4

Deweloperów

3

Animatorów 3D