Pfleiderer Trends 2017-20

Trendy wzornicze PFLEIDERER na lata 2017-2020.

Koncepcja, projekty, wizualizacje, przygotowanie: broszury produktowe, komunikacja w mediach społecznościowych, produkcja.

Odwiedź stronę
Nowa kolekcja blatów Pfleiderer
JAKOŚĆ I WYJĄTKOWY DESIGN z marką Pfleiderer

Niezależnie od miejsca zastosowania blaty są ważnym elementem aranżacji wnętrza, wyraźnie zaznaczającym swą obecność lub przeciwnie – dyskretnie wtapiającym się w jego wystrój. Jednocześnie blaty stanowią tą część zabudowy, która jest narażona na liczne uszkodzenia: zarysowania, wgniecenia, skutki działania wysokiej temperatury, itp. Najnowsza oferta firmy Pfleiderer wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów do posiadania mebli wykonanych z wytrzymałych i estetycznych materiałów. Blaty o jeszcze wyższej jakości, nowych wymiarach, modnych wzorach, uzupełnione o produkty komplementarne, takie jak: ścianki przyblatowe, elementy płaskie i płyty meblowe, stwarzają ogromny potencjał w aranżacji przestrzeni.

Zobacz produkty
Kreacja Graficzna

Tworzymy nie tylko strategiczne rozwiązania komunikacyjne. W trakcie trwającej już wiele lat, współpracy z Pfleiderer Polska mieliśmy przyjemność uczestniczyć w planowaniu i wdrażaniu również produktowych kampanii reklamowych – skutecznie wspierających sprzedaż i średnioterminowe założenia rynkowe naszego klienta.

Marketing Produktowy

Kampanie reklamowe prowadzone w obrębie istniejącej marki parasolowej rządzą się oddzielnymi prawami. Designerzy muszą w wyważony ale angażujący sposób doprowadzić do wzrostów sprzedaży produktów które jednocześnie oddają istniejącego ducha marki ale za razem wyróżniają się i posiadają indywidualną osobowość i odmienne cechy.

Strategia Kreatywna

Dokumentacja strategi kreatywnej jest w takim przypadku szczególnie pomocna. Dzięki stworzonym wcześniej wytycznym, dużo łatwiej jest podjąć dobrą decyzję w zakresie kierunku projektowania wizualnego, a dzięki temu stworzyć design który po prostu świetnie działa! Z Pfleiderer Polska, regularnie prowadzimy skuteczne kampanie marketingowe, stawiające produkt na pierwszym miejscu.

This is an excellent company! I personally enjoyed the energy and the professional support the whole team gave to us into creating website.

Mattie Stepanek
Jesteśmy Agencją Kreatywną.

Tworzymy przemyślane i skuteczne realizacje.

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do potrzeb Klientów. Ich działania wspieramy tworząc komplementarne rozwiązania dotyczące promocji, produktu oraz strategii dystrybucji. Dbamy o to, aby opracowane koncepcje były efektywne kosztowo. O sukcesie naszej firmy świadczy trwająca 29 lat obecność na rynku oraz zadowolenie jej Klientów.

Skontaktuj się z nami

29

Lat doświadczenia

10

Projektantów

4

Deweloperów

3

Animatorów 3D