Visual Communication for Distributing Partners

Design and implementation

la Pfleiderer Polska stworzyliśmy koncepcję wizualną i projekt aranżacji showroom’u w Wieuszowie. Po akceptacji wizualizacji, przygotowanej przez naszych specjalistów od grafiki 3D, przystąpiliśmy do fazy realizacji i fizycznego tworzenia aranżacji pokoju pokazowego naszego klienta. Efekt końcowy i poszczególne etapy tworzenia projektów graficznych przedstawiamy poniżej.

Visite page
Kreacja Graficzna

Do celów ekspozycyjnych i prezentacji pełnej gamy produktów Pfleiderer Polska, przygotowaliśmy angażującą odbiorcę kreację graficzną, rozwiniętą poprzez design użytkowych materiałów wspierających sprzedaż, oraz w pełni spójny z materiałami drukowanymi, design przestrzeni ekspozycyjnej.

Komunikacja Marki

Prawidłowa, a przede wszystkim skuteczna komunikacja marki, wymaga od projektantów pracy zespołowej i pełnego zrozumienia potrzeb klienta. W tym przypadku, na stałe współpracując z dedykowanym do tego celu zespołem w Pfleiderer Polska, stworzyliśmy wspaniałą kampanię reklamową i wspierającą sprzedaż.

Strategia Kreatywna

Projekty, pozbawione silnego fundamentu, opartego o szerszy kontekst są nieskuteczne. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wyglądają estetycznie, pozostają jedynie “ładne”. Tworząc materiały dla Pfleiderer Polska oparliśmy się na przygotowanej  z klientem strategii kreatywnej. To gwarantuje zaistnienie synergii, łączącej piękno i absolutną użyteczność.

To była wielka przyjemność tworzenia pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Spotkała się tu forma i funkcja na najwyższym poziomie.

Agnieszka Pełka
Jesteśmy Agencją Kreatywną.

Tworzymy przemyślane i skuteczne realizacje.

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do potrzeb Klientów. Ich działania wspieramy tworząc komplementarne rozwiązania dotyczące promocji, produktu oraz strategii dystrybucji. Dbamy o to, aby opracowane koncepcje były efektywne kosztowo. O sukcesie naszej firmy świadczy trwająca 29 lat obecność na rynku oraz zadowolenie jej Klientów.

Skontaktuj się z nami

29

Lat doświadczenia

10

Projektantów

4

Deweloperów

3

Animatorów 3D