Sounds Around Us Essay Contests Essay For Student Government President My Holiday Essay Spm Format Essay Club Antiquaries Young Goodman Brown Summary Essay Format Craft Essay Writing

Visual Communication for Distributing Partners

Design and implementation

la Pfleiderer Polska stworzyliśmy koncepcję wizualną i projekt aranżacji showroom’u w Wieuszowie. Po akceptacji wizualizacji, przygotowanej przez naszych specjalistów od grafiki 3D, przystąpiliśmy do fazy realizacji i fizycznego tworzenia aranżacji pokoju pokazowego naszego klienta. Efekt końcowy i poszczególne etapy tworzenia projektów graficznych przedstawiamy poniżej.

Visite page
Kreacja Graficzna

Do celów ekspozycyjnych i prezentacji pełnej gamy produktów Pfleiderer Polska, przygotowaliśmy angażującą odbiorcę kreację graficzną, rozwiniętą poprzez design użytkowych materiałów wspierających sprzedaż, oraz w pełni spójny z materiałami drukowanymi, design przestrzeni ekspozycyjnej.

Komunikacja Marki

Prawidłowa, a przede wszystkim skuteczna komunikacja marki, wymaga od projektantów pracy zespołowej i pełnego zrozumienia potrzeb klienta. W tym przypadku, na stałe współpracując z dedykowanym do tego celu zespołem w Pfleiderer Polska, stworzyliśmy wspaniałą kampanię reklamową i wspierającą sprzedaż.

Strategia Kreatywna

Projekty, pozbawione silnego fundamentu, opartego o szerszy kontekst są nieskuteczne. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wyglądają estetycznie, pozostają jedynie “ładne”. Tworząc materiały dla Pfleiderer Polska oparliśmy się na przygotowanej  z klientem strategii kreatywnej. To gwarantuje zaistnienie synergii, łączącej piękno i absolutną użyteczność.

To była wielka przyjemność tworzenia pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Spotkała się tu forma i funkcja na najwyższym poziomie.

Agnieszka Pełka
Jesteśmy Agencją Kreatywną.

Tworzymy przemyślane i skuteczne realizacje.

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do potrzeb Klientów. Ich działania wspieramy tworząc komplementarne rozwiązania dotyczące promocji, produktu oraz strategii dystrybucji. Dbamy o to, aby opracowane koncepcje były efektywne kosztowo. O sukcesie naszej firmy świadczy trwająca 29 lat obecność na rynku oraz zadowolenie jej Klientów.

Skontaktuj się z nami

29

Lat doświadczenia

10

Projektantów

4

Deweloperów

3

Animatorów 3D