instagrampinterestyoutube

Web design

Web design, czyli projektowanie i oczywiście późniejsze wdrażanie i publikacja strony internetowej to jedna z naszych specjalizacji.  Zajmujemy się kreacją wizualną i tworzeniem layoutu strony internetowej, w oparciu o opracowaną wcześniej koncepcję i analizę trendów zarówno w branży klienta, jak i w szerszym kontekście – biorąc pod uwagę globalne tendencje w tym specyficznym rodzaju projektowania. 

Pracujemy zarówno z małymi, dynamicznymi klientami – jak i z notowanymi na giełdzie spółkami których witryny internetowe znacznie wykraczają poza definicję prostej strony WWW.

Oprócz grafików i web designerów – którzy dbają o aspekty wizualne i techniczne, nasz zespół copywriterów i specjalistów od SEO dba o serwisy naszych klientów od strony pozycjonowania i jakości treści tekstowej. 

W zakresie web designu działamy kompleksowo – strona www w dzisiejszych czasach to podstawa synergicznej platformy, łączącej kanały nowych mediów, takich jak facebook czy instagram, z bardziej tradycyjną formą prezentacji oferty firmy.

STARTOWE OBAZKI WYROZNIAJACE11