instagrampinterestyoutube

Projektowanie graficzne

 

Projektowanie graficzne, rozumiane w bardzo szeroki sposób to absolutny rdzeń naszej pracy. Każdego dnia rozglądamy się za inspiracjami, śledzimy aktualne trendy, a zuchwale możemy powiedzieć że także bierzemy aktywny udział w ich kreowaniu. 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i szerokich horyzontach poznawczych, tworzymy projekty angażujące, itnrygujące, ale przede wszystkim – sprzedające Wasze produkty i usługi. 

Na potrzeby zintegrowanej komunikacji marketingowej firm z wielu różnorodnych branż opracowujemy key visuale o które opieramy tworzenie treści reklamowych 360. Projektujemy reklamy prasowe i elektroniczne oraz kampanie outdoorowe oparte o popularne nośniki out-of-home (OOH).

Tworzymy kompleksową komunikację wizualną. Na podstawie audytów wizerunkowych logotypy i hasła reklamowe. Zajmujemy się kreowaniem marek, rebrandingiem istniejących firm – opiekujemy się wizerunkiem dużych i małych, pracujemy z klientami w Warszawie, Krakowie, Wrocłąwiu czy Trójmieście.

Nasz doświadczony team edytorsko – redakcyjny we współpracy z kreatywnymi grafikami projektuje dla Was wydawnictwa prasowe, gazety i czasopisma które wspierają wizerunek marki na skalę ogólnopolską.

Kreujemy opakowania dla różnych branż. Nośnikiem grafiki może być papier, folia, szkło, tworzywo sztuczne, drewno itp. Wykonujemy przedprodukcyjne wizualizacje: w postaci grafiki oraz mockup-ów.

 

MINIATURKA_DREWBET_2018
znapisami15
znapisami17
STARTOWE OBAZKI WYROZNIAJACE11
znapisami9
znapisami14
znapisami8
znapisami3
znapisami
znapisami12