instagrampinterestyoutube

Team

Jacek Olender

Jak nazwisko wskazuje, Jacek to założyciel Olender Press - niezmiennie od lat przewodzi i decyduje o kierunkach rozwoju naszej agencji kreatywnej. Inspiruje i doradza, a kiedy jest taka potrzeba - naciska i wymaga. Nie jest tajemnicą że praca dużej grupy kreatywnych osób, potrafi pogalopować na hurra w nieznanym kierunku - kiedy my zbliżamy się do tego punktu, na szczęście jest ktoś kto mocno szarpnie lejce.

Asia

Twórca grafik użytkowych, kompozycji katalogów i materiałów pomocniczych, zarówno autorskich jak i rozwijających istniejące koncepcje wizualne naszych klientów. Potrafi stworzyć efektowny content graficzny szyty na miarę różnorodnych branż i założeń. Pomysłodawczyni inspirujących konceptów, pozwalających wyprowadzić na szerokie wody trudne projekty.

Kamil

Specjalista od designu 2D, kreator grafik koncepcyjnych, projektów tożsamości marki, projektów opakowań i identyfikacji korporacyjnych. Zawsze spogląda na stawiane nam wyzwania świeżym okiem – potrafi pokonać stereotypy i przekonać klientów do odważnych ale też efektywnych decyzji wizerunkowych.

Aga

Autorka ponadczasowych linii graficznych, spójnych i zrównoważonych projektów które zawsze się podobają. Tworzy angażujące broszury informacyjne, materiały POS oraz projekty ekspozycji które znakomicie komunikują ogólną koncepcję powierzonych nam marek.

Kornelia

Nasza agencja nie działałaby tak sprawnie, bez jej świetnego zarządzania i administracji. Dzięki Neli wszystkie formalności wypełnione są na czas, a artystyczne umysły członków naszego zepsołu nie potykają się o przeszkody stawiane im przez "racjonalnego ustawodawcę".

Asia

Nasz człowiek do realizacji zadań specjalnych, a czasem wręcz niemożliwych. Kompetentny i profesjonalny przewodnik dla klientów poszukujących fizycznych nośników treści reklamowej kreowanej przez pozostałych członków naszego zespołu.

Rafał

Mistrz trzeciego wymiaru. Designer 3D tworzący modele będące odwzorowaniem rzeczywistości, oraz kreator concept-artów i projektów prototypowych. Tworzy wizualizacje wnętrz i aranżacje architektoniczne na dużą skalę. Projektuje wdrożenia materiałów POS i koncepcje wdrożeń identyfikacji wizualnej na budynkach.

Adam

Najmłodszy stażem ale nie bojący się trochę zamieszać. Odpowiedzialny za kontakty i dobre relacje z Wami. Jeżeli jeszcze nie wpadł do Was z ofertą Olender - Press, to właściwie możecie wstawiać kawę.

Boguś

Fotograf i grafik. Szef kreacji Olender – Press. Zarządza procesami rebrandingu marki, tworzy koncepcje wizualne treści marketingowych i zajmuje się reżyserią kampanii reklamowych. Oprócz pracy koncepcyjnej, robi świetne zdjęcia produktowe, plenerowe i studyjne. Jego projekty graficzne łąmią schematy i odważnie kreaują wizerunek marek jakie nam powierzacie.

Adam

Nasz opiekun software'owo - hardware'owy i administrator IT. Podoba się stronka? No to właśnie dzięki niemu możecie ją przeglądać. Adam bez strachu odbiera nasze wszystkie telefony i wcale nie irytuje się słysząc 27 raz to samo pytanie na temat udostępniania drukarki w sieci.

Kuba

Freelancer kontraktowy - pojawia się zawsze wtedy kiedy nie starcza nam sił i zasobów do działania. Jest naszym "innym spojrzeniem" - kiedy praca staje w martwym punkcie i z pozoru nie ma jak popchnąć do przodu procesu kreatywnego, Kuba potrafi rzucić nowe światło na projekt i zainspirować nas do dalszej pracy.