instagrampinterestyoutube

Druk

Jesteśmy specjalistami od składu graficznego i przygotowania produkcji poligraficznej wysokiej jakości materiałów drukowanych. Od prawie 30 lat zajmujemy się profesjonalnym składem graficznym, podążamy za trendami w poligrafii i zawsze jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami i technikami druku.  W naszych projektach i drukach katalogów, broszur i cenników sugerujemy zastosowanie uszlachetnionych opraw, lakierów, przetłoczeń i innych efektownych technik wykończeniowych.

Doświadczenie w DTP daje nam możliwość prowadzenia konsultacji poligraficznych dla naszych klientów i sugerowania odpowiednich do projektu technik post-press’owych, dających możliwość uzyskania powalających efektów wizualnych w gotowych wydrukach.

Własne maszyny proofujące, skalibrowane z profilami druku współpracujących z nami drukarniami, zapewniają idealne odwzorowanie kolorystyczne i zawsze najwyższą jakość prac. Jeżeli sytuacja tego wymaga, nasi specjaliści osobiście doglądają procesów druku, akceptując prace zlecone do drukarni, na maszynie.

MINIATURKA_DREWBET_2018
znapisami15
znapisami10
znapisami17
znapisami9
znapisami8
znapisami