instagrampinterestyoutube

Agencja

Teraz powiemy wam kim jesteśmy i co robimy.

Agencja Kreatywna

Kim jesteśmy?

Powstaliśmy w 1990 roku jako branżowy pionier. Początkowo prowadziliśmy działalność wydawniczą, aby w połowie lat dziewięćdziesiątych przekształcić się w agencję reklamową o szerokiej ofercie. Obecnie tworzymy zgrany zespół projektantów, handlowców i specjalistów ds. produkcji, pracujących z pasją i zaangażowaniem na wizerunek i wyniki finansowe klientów.

28
Lat na rynku

Co możemy zrobić najlepiej?

Specjalizujemy się w przygotowywaniu rozwiązań strategicznych oraz konceptów kreatywnych na potrzeby komunikacji marketingowej. Realizujemy projekty wprowadzające, pozycjonujące oraz wspierające markę i sprzedaż. Doradzamy dobór narzędzi dla działań ATL i BTL. Wypracowaną komunikację koordynujemy i wprowadzamy w pełnym zakresie wykonawczym.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do potrzeb Klientów. Ich działania wspieramy tworząc komplementarne rozwiązania dotyczące promocji, produktu oraz strategii dystrybucji. Dbamy o to, aby opracowane koncepcje były efektywne kosztowo. O sukcesie naszej firmy świadczy trwająca 25 lat obecność na rynku oraz zadowolenie jej Klientów.