instagrampinterestyoutube

Oferta

Co możemy zrobić najlepiej

Nasza Oferta

Audyt Wizerunkowy i Komunikacyjny

Na początku naszej współpracy opracowujemy Audyt Wizerunkowy - element podstawowy i wyjściowy do kompetentnego wsparcia wizerunkowego Państwa firmy. Przeprowadzenie skrupulatnej analizy silnych stron istniejącej marki lub badanie potencjału nowo kreowanego brandu pozwala w strategiczny i planowy sposób podejść do całego procesu twórczego. Każdy produkt i usługę - wszystko, co poddane jest ocenie konsumenta - opiniujemy w kontekście otoczenia, w jakim istnieje. Nie musimy dzięki temu improwizować. Tworzymy rozwiązania uszyte na miarę a przez to dopasowane do wymogów rynkowych. Audyt wizerunkowy pozwala nam zidentyfikować jakie działania prowadzone dotychczas możemy rozwinąć, jakie przemodelować, a jakie kompletnie wyeliminować. Tworzymy dokument, który stanowi dla nas mapę drogową dalszych działań.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Na potrzeby zintegrowanej komunikacji marketingowej firm z wielu różnorodnych branż opracowujemy key visuale o które opieramy tworzenie treści reklamowych 360. Projektujemy reklamy prasowe i elektroniczne oraz kampanie outdoorowe oparte o popularne nośniki out-of-home (OOH).

PROJEKTOWANIE KORPORACYJNE

Projektujemy kompleksową komunikację wizualną. Przeprowadzamy audyt wizerunkowy na podstawie którego tworzymy logotypy i hasła reklamowe. Zajmujemy się kreowaniem marek, rebrandingiem istniejących firm - opiekujemy się wizerunkiem dużych i małych pracujemy z klientami w Warszawie, Krakowie, Wrocłąwiu czy Trójmieście.

Projektowanie redakcyjne

Nasz doświadczony team edytorsko - redakcyjny we współpracy z kreatywnymi grafikami projektuje dla Was wydawnictwa prasowe, gazety i czasopisma które wspierają wizerunek marki na skalę ogólnopolską.

Reklama

Robimy marketing produktów i usług naszych klientów za pomocą twórczych projektów audio wizualnych. Nasze studio brandingowe wspiera innowacyjne pomysły na biznes, tworząc spójne treści reklamowe dla kanałów marketingowych dostosowanych do indywidualnej analizy wizerunkowej firmy.

Projektowanie stron internetowych

W oparciu o przygotowaną koncepcję wizualną, projektujemy internetowe strony www, wdrażamy ich instalację i pomagamy w przeprowadzeniu SEO. Nasi webdesignerzy i projektanci graficzni kreują angażujące i wspierające markę serwisy www.

Produkcja poligraficzna

Jesteśmy specjalistami od składu graficznego i przygotowania produkcji poligraficznej wysokiej jakości materiałów drukowanych. W naszych projektach i drukach katalogów, broszur i cenników sugerujemy zastosowanie uszlachetnionych opraw, lakierów, przetłoczeń i innych efektownych technik wykończeniowych.

3D

Projektujemy obiekty i modele 3D. Wirtualne packshoty oparte o pojedyncze bryły oraz złożone wizualizacje przestrzenne wnętrz, dostosowane do brandingu i wizerunku firmy. Tworzymy wspierające sprzedaż aplikacje AR i VR najnowszych generacji.

Animacja, wideo

Tworzymy animacje, i prezentacje multimedialne, nagrywamy reklamowe klipy video. Jesteśmy przygotowani do szybkiej i jakościowej realizacji filmów firmowych, czołówek i mapingów realizowanych w studiach i obiektach klienta, nasza ekipa chętnie podejmuje się pracy wyjazdowej np. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Outdoor / Indoor

Projektujemy i wykonujemy nośniki reklamy i komunikacji marketingowej wszystkich typów. Obsługujemy outdoorowe i indoorowe kampanie reklamowe. Jesteśmy agencją reklamową full service - zrobimy dla Was zarówno proste formy poligraficzne jak i złożone napisy przestrzenne wspierające corporate design na budynkach i samochodach.

Showroom / Expo

Projektujemy, aranżujemy i wykonujemy spójne ze strategią marketingową przestrzenie ekspozycyjne . Stałe, w sklepach i salonach naszych klientów oraz związane z targami i eventami we wszystkich obiektach w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i innych miastach Polski i Europy.

Fotografia

Przeprowadzamy sesje fotograficzne w naszym studio zlokalizowanym w Opolu i chętnie podejmujemy się realizacji sesji wyjazdowych np. w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i innych miastach. Nasze zdjęcia wspierają komunikację wizualną produktów, prezentują aranżacje wnętrz i architekturę zewnętrzną. Przygotowujemy fotografie produktowe, redakcyjne i obiektów referencyjnych.

Projektowanie opakowań

Projektujemy opakowania dla różnych branż. Nośnikiem grafiki może być papier, folia, szkło, tworzywo sztuczne, drewno itp. Wykonujemy przedprodukcyjne wizualizacje: w postaci grafiki oraz mockup-ów.

Współpracując z nami:

Celem naszych działań jest zwiększenie konkurencyjności Twojej firmy. Na każdym ich etapie pamiętamy, że tworzymy narzędzia sprzedaży. Doświadczenie i kreatywność pozwalają nam zaoferować Ci rozwiązania skuteczne oraz estetyczne.

Pomożemy Ci stworzyć markę o określonej tożsamości, wyróżniającą się i wywołującą silniejsze emocje. Dzięki niej klienci otrzymają więcej argumentów, by wybierać Twoje produkty.

Wiemy jak dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów, jak zwrócić ich uwagę, a Twoją wiadomość przekazać skutecznie i atrakcyjnie. Podpowiemy jakie kanały komunikacji oraz dystrybucji możesz wykorzystać.

Odpowiedni wizerunek jest niezbędnym składnikiem biznesowego sukcesu. Bez niego nawet dobry produkt, atrakcyjna cena, czy promocje mogą okazać się niewystarczające. Doświadczenia naszych klientów podpowiadają, że dobry wizerunek wprost przekłada się na sprzedaż.